Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Децентралізація влади
Земельне законодавство
Місцеве самоврядування
  • Зараз об’єднані громади отримують великі субвенції на освіту та медицину. На який період вони розраховані? Адже, чим більше громад об’єднуються, тим більше навантаження на держбюджет. Чи ця субвенція лише на перший рік після обєднання?

    Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (затверджена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.04.2014 р. № 333-р) передбачила надання державної підтримки об’єднаним громадам протягом п’яти років після утворення для поліпшення інфраструктури надання послуг та транспортної доступності.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2016 р. № 200 було затверджено Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у розмірі 1 мільярд гривень, які залежно від кількості сільського населення та площі громад було розподілено між 159 об’єднаними територіальними громадами.

    Наступного 2017 року Кабінет Міністрів України здійснить черговий розподіл коштів на формування інфраструктури збільшеної кількості об’єднаних територіальних громад у розмірі, що буде визначений Державним бюджетом України на 2017 рік.

Разработка сайтов и CRM систем